Nákupní košík ↓

verze pro tisk

Doprava zboží

Doručení zboží, jak?

Doručení zboží

Objednané zboží se k vám může dostat hned několika způsoby. Který je pro vás ten nejvhodnější zjistíte po přečtení následujících informací.

  1. Standardní doručení obchodní balík České pošty
  2. Standardní doručení PPL spedice
  3. Doprava na Slovensko
  4. Kolik to bude stát?

Standardní doručení obchodní balík České pošty

Česká pošta

Standardní doručení obchodním balíkem dobírkou (České pošty) do váhy 30kg. POZOR! V současné době zasíláme jen na vlastní žádost zákazníka.

Čas dodání zásilky Českou poštou je do 24hod. Než převezmete a zaplatíte doručovateli (řidiči) dobírku, doporučujeme zkontrolovat neporušenost kartonu, v případě fyzického poškození zásilku s doručovatelem překontrolujte, myslí se tím obsah dle přiložené faktury. Pokud se počet zboží neshoduje s počtem na faktuře, nebo zboží je evidentně poškozeno, musí se sepsat s Českou poštou reklamační protokol. V případně neochoty doručovatele řešit poškozený karton,doporučujeme zásilku vůbec nepřebírat!

Jestliže vás doručovatel na uvedené adrese nezastihne, zanechá vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na nejbližší spádové poště, se lhůtou 7dnů, kdy zásilku musíte vyzvednout, v opačném případě bude odeslána zpět odesílateli.

Tip

Sledování zásilky – v momentě, kdy zásilku vyexpedujeme, obdržíte číslo zásilky a můžete ji sledovat na http://www.cpost.cz/

Standardní doručení PPL spedice

PPL

Standardní doručení spediční firmou PPL, to jsou všechny zásilky do 50kg.

Zboží vám bude doručeno nejpozději do 24 hodin k vašemu domu od expedice. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 18 hodin. Prostřednictvím řidiče nebo dispečera, který zaručuje telefonickou avizaci samotného doručení vás před samotným rozvozem bude kontaktovat řidič PPL a domluví se s vámi na přesnějším čase rozvozu. V případě, že nebudete přítomni vám bude zanecháno oznámení o doručení, ve kterém naleznete kontakt na doručující depo pro upřesnění druhého bezplatného doručení.

Tip

Sledování zásilky – v momentě, kdy zásilku vyexpedujeme, obdržíte číslo zásilky a můžete ji sledovat na http://www.ppl.cz

Doprava na Slovensko

Zašleme Vám také zboží (balík) na Slovensko.

Zboží zasíláme nízkonákladovou spediční službou , dodací lhůta je cirk. 2 – 4 pracovních dnů.

Váha zásilky 1 - 5kg / cena již od 3,50 € vždy se individuálně vypočítává dle hmotnosti zásilky. Cena zboží a přepravní náklady bude zákazníkovi předem zaslaná e-mailem jako "cenový návrh".

UPOZORNĚNÍ! Všechny zásilky které zasíláme na Slovensko je nutné uhradit předem na EURO účet (FIO Bank) který máme uvedený v přehledu o našich vedených účtech tj. "Platba za zboží".

Váha zásilky nad 30kg zasíláme individuálně dle výpočtu přepravní společnosti kterou navrhneme zákazníkovi.

Ceny dopravy zboží v ČR

Druh dopravy Cena
Česká pošta 190,- kč
PPL spedice 140,- kč
Balné zdarma

A teď to nejlepší pro vás!

Pokud se rozhodnete u nás nakoupit zboží od 1500,-kč s DPH 21%, dopravné, balné je zcela zdarma! Platíte tedy jen za zboží. (Platí jen v rámci České republiky)

Všechny ceny za dopravné jsou zde uvedeny včetně DPH 21%.