Nákupní košík ↓

AVIC-F920BT - Pevné jednotky GPS navigace

AVIC-F920BT

Klikni pro zvětšení
Značka a typ:Pioneer AVIC-F920BT
Kód:01854
Dostupnost:Expedice do 1-30 dnů
Balné/doprava:Zdarma
Záruka:24 měs
Běžná cena s DPH:30.000 Kč
Cena bez DPH:24.793 Kč
Vaše cena s DPH:29.990 Kč
Sleva -1%:29.690 Kč při platbě předem
Cena velkoobchod:od (?) ks/párů na dotaz
ks

AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT AVIC-F920BT
4.38 hvězdiček / Hodnoceno: 8x / Zobrazeno:3715x


Technická specifikace a parametry výrobku:

Velikost
velikost šasi 1DIN-
velikost šasi 2DINano
typ převodníku-
Přehrávání
přehrává CD-Rano
přehrává CD-RW ano
přehrává MP3ano 3,5 mm Jack
přehrává WMAano
přehrává AAC-
přehrává DVDano
přehrává DivX-
Monitor
monitor uhlopříčka 6.1"
formát obrazu -
Vstupy
vstup AUXano
vstup USBano
připojení iPoduano
Bluetooth ano
slot pro paměťovou kartuano pro SD
ovládání měniče CD ano
Výkon
RMS výkon -
maximální výkon 4 x 50 W
aktivní výhybka-
šířka frekvenčního pásma RMS-
typ tuneruFM/AM RDS
citlivost FM tuneru-
počet FM ředvoleb-
počet MW předvoleb -
počet LW předvoleb -
frekvenční rozsah CD/DVD-
odstup signálu/šum CD/DVD-
Výstupy
vstupy A/V-
výstupy předzesilovačeano
výstup pro subwooferano
napětí výstupů předzesilovače max-
Ovládání
typ displejeLCD dotykový
barva displeje-
barva tlačítekvolitelná
Další
počet pásem ekvalizéru-
zvukový procesor -
externí zvukový procesor-
systém Q-sp -
Dual-Zone System-
bezdrátový ovladač-
kabelový ovladač -
zabezpečení proti krádeži -

Další informace o produktu:

Popis
Pioneer AVIC-F920BT - Multifunkční kompletní řídící jednotka CD, DVD, SD, USB přehrávač s monitorem , bluetooth a GPS navigací.

UPOZORNĚNÍ! Tento model přístroje nelze již dodat ani objednat.Hlasové povely s převodem text-mluvené slovo, což vám zajistí klidné cestování bez nutnosti sledovat obrazovku navigace.

Spolu s AVIC-F920BT, získáte plnohodnotnou navigaci, zábavní jednotku a komunikační centrum v jednom. A samozřejmě kompletní obsluhu pomocí unikátního 3D rozhraní , které vám nezvykle rychle zpřístupní funkce,které potřebujete.

Cestujte s lehkostí. AVIC-F920BT nabízí:

Vícenásobné senzora pro místa, kde může být navigační signál slabý(tunely, města a další..)

TMC -Traffic Message Channel přijímač, který dokáže předcházet uvíznut v zácpách a vyhnout se případným jiným problénům na trase.

Hlasové navádění s převodem Text-To-Speach schopné jasně vyslovovat názvy ulic a měst.

Přizpůsobte si mapové podklady použitím naší NavGate FEEDS PC, iPhone nebo smart phone aplikace, stažením POI z internetu a přidáním do vlastních mapových podkladů.

Telefonujte a přijímejte hovory bezdrátově, vestavěný Bluetooth Parrot modul může uložit a spravovat až 1.000 záznamů a volat až na 1.000 kontaktů v 5 různých telefonech.

Nezůstávejte nikdy ani na okamžik bez své hudby. AVIC-F920BT je univerzální přehrávač podporující většinu dnešních kompresních formátů. Užijte si reprodukci CD, DVD, iPod, iPhone(pomocí CD-IU50V), USB pamětí nebo microSD karty, a ovládejte je pomocí displaye. Procházejte složky snáze díky ultra rychle reagujícímu 3D rozhraní a "dotkni a přetáhni".

Designována pro váš 2-DIN prostor ve voze, předtsavuje AVIC-F920BT multimediální navigační centrum, které mění způsob, jakým si vy a vaši cestující užíváte cestování.

Cestujte kdekoli po Evropě: navigace AVIC-F920BT má naistalovány podklady pro 44 zemí, můžete tedy vyrazit. Dostaňte se tam kam chcete bezpečně a bez stresu.

AVIC-F920BT Vám nabízí přesné mapové podklady dopravní asistence v reálném čase, varující před zácpami a upozorňující na dopravní omezení.

Množství senzorů k zajištění dostatečného přísunu informací o poloze vozu v případě slabého signálu GPS(tunel, hustá městská zástavba).

Individualizaci vašich mapových podkladů pomocí NavGate FEEDS PC aplikace: můžete nalézt své body zájmu(POI) na internetu a přidat je do svých map pomocí SD karty a nebo USB paměti. Můžete také navolit barvu podsvětlení tlačítek kvůli dokonalému sladění s interiérem vašeho vozu a například umístit na statrtovací obrazovku vaše oblíbené fotografie.

Hovory můžete také přijímat bezdrátově, AVIC-F920BT zahrnuje také Parrot Bluetooth modul. Váš telefon se automaticky registruje v systému AVIC a může uložit, zpravovat a vytáčet až 400 kontaktů až ze tří mobilních telefonů.

Nezůstávejte bez své hudební a filmové sbírky: AVIC-F920BT je univerzální přehrávač, který podporuje většinu disků a formátů souborů.

Hlasové povely s převodem text-mluvené slovo, což vám zajistí klidné cestování bez nutnosti sledovat obrazovku navigace, specifické názvy ulic a body zájmu jsou vyslovovány jasně a srozumitelně.

Užívejte si přehrávání CD, DVD, iPod, iPhone, USB pamětí a SD karet a ovládejte je přímo pomocí dotykového displaye.

AVIC-F920BT disponuje 3 RCA výstupy, takže jej můžete rozšířit o samostatné zesilovače a reproduktory, popřípadě subwoofery. Mimo jiné můžete připojit také couvací kameru pro usnadnění parkování s obrazem na monitoru navigace.

Celá navigace je koncipována pro co nejjednodušší instalaci do vašeho 2-DIN šuplíku a představuje zásadní změnu ve vašem přístupu a zážitkům z cestování.


Dotaz na prodejce:

Jméno:
Email:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!